Skocz do zawartości
KubsonWielki

Jak zmniejszyć ping i zwiększyć fpsy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,chciałbym przedstawić komendy których sam używam do zmniejszenia pingu oraz zwiększeniu fps'ów :
Na początku klikamy znany przez większości graczy przycisk "~" (oczywiście jeżeli ustawimy w ustawieniach włacz konsole) do rzeczy : 
Komendy : 
fps_max 999 (a czemuż 999? Ponieważ kiedy włączyłem pokaz fpsow itp. Przy 300 miałem od 70 do 90 fpsow a jak wpisalem 999 od razu zwiekszylo mi sie od 100 do 130)
cl_forcepreload 1 - ładuje mapy,tekstury itp. podczas wejscia na serwer (zaoszczedzi to pare fpsow niby pare ale zawsze cos niz nic) 
bind a "+moveleft; r_cleardecals" (a i tak usuwanie sladow krwi daje plusy poniewaz nie dosc ze polepsza nam widocznosc to oszczedza nam fpsy)
bind d "+moveright; r_cleardecals"
bind w "+forward; r_cleardecals" 
bind a "+back; r_cleardecals"(w moim przypadku to bedzie w,a,s,d poniewaz od razu usuwa slady krwi kiedy sie poruszam)
Wiem że jest o wiele wiecej komend ale wymienilem chyba wszystkie ważne komendy 
Mam jeszcze dla Was kilka rad : 
-Jeżeli na np.Mozilli czy Operze itp. Macie jakieś niepotrzebne karty to je zamknijcie (Nie wiem czy wiecie ale nawet takie okno może ocalić Ci fpsy) 
-Jeśli jakiś plik ci się pobiera np. Dajmy przyklad GTA V to zatrzymaj lub anuluj pobieranie ponieważ zabiera nam to cenne mb/s 
To by było na tyle z tego Mini-Poradnika 
Pozdrawiam Kubson! 

By Rapcore,

Niby mini poradnik a jednak litery takie duże :D zmieniłem rozmiar :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
16 godzin temu, IxFuck napisał:

Ale to jest all na necie xD i nie działa zbytnio.....

Gdybym wszystko przepisal z neta to nawet nie dawalbym tego tutaj bo i tak ktos sie znajdzie gdzie to wszystko wyszuka.Ja tylko napisalem swoj mini-poradnik i podalem komendy i troche rad ktorych sam uzywam w csie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
17 minut temu, KubsonWielki napisał:

Gdybym wszystko przepisal z neta to nawet nie dawalbym tego tutaj bo i tak ktos sie znajdzie gdzie to wszystko wyszuka.Ja tylko napisalem swoj mini-poradnik i podalem komendy i troche rad ktorych sam uzywam w csie ;)

Napisz że to do csa może tylko bo ktoś zobaczy i pomyśli AHHH SZKODA ŻE NIE DO MAJNKRAFTA

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta