Skocz do zawartości

General Levy

Admin [CS 1.6 BB]
 • Zawartość

  57
 • Wpisy

  141
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4
 • Time Online

  2d 44m 2s

Zawartość dodana przez General Levy

 1. Jestem w sumie ma tak, chociaz z drugiej strony jak juz chcesz byc adminem to nim badz a nie olewaj sprawy bo dostaniesz znow I po chwili znow ci sie znudzi :)
 2. Jestem na nie. Przypominam ze podanie można składać raz na tydzień a ty utworzyles nowe zaraz po zamknięciu wcześniejszego.
 3. 9.10.2017 Będzie reset serwera tj. Lvl, Zwierzaki, Zloto, Klany, Questy. Każdy gracz który ma powyżej 40h przegranych na serwerze i zgłosi się do mnie pod tym postem lub na pw dostanie bonus 1500 złota na start. Kolejne resety będą odbywały się cyklicznie co dwa miesiące.
 4. Przypominam że bedzie reset za nie cały miesiąc tj. 9.12.2017. Będzie po nim trochę eventów ze złotem i lvl.
 5. Nie bądź śmieszny z tą swoją nauką gówniarzu, ty nie masz na utrzymaniu dziecka i kobiety :) I dla waszej informacji często wchodzę na serwer pod innymi nickami i widzę co wyrabiają admini. Na ten moment wszyscy mają w du**e regulamin i nadają się do wymiany ale taki już urok tej gry że każdy kolejny będzie gorszy od poprzedniego. W tej grze, a zwłaszcza na tym modzie panuje rakowa atmosfera i zawsze będą rozróby. @KoRieT To tyle z mojej strony, jeśli masz ambicje aby pomóc z serwerem albo przejąć nad nim opiekę śmiało pisz do grrabka z propozycjami.
 6. Powód: 2 posty na forum czyli konto na podanie + grałes pod innym nickiem i łamałeś regulamin m.in. kampy na odblokuj i blokowanie respa.
 7. Dostaniesz admina na okres próbny 1msc, odezwę się do ciebie później i podpytam o amxx. Więcej info dostaniesz na PW. Powód: up
 8. Podanie odrzucone. Faktycznie zmalała ci aktywność po poprzednim podaniu + głosy administratorow na nie, bardziej mi chodzi o te kłótnie o których mówią. Byłem już świadkiem kłótni pomiędzy administratorami i nie chce widzieć takich sytuacji. Powód: up
 9. Witam, dzisiaj wrzuciłem na serwer mój plugin dzięki któremu możemy nasze fragi które zdobyliśmy na mapie wydać na extra przedmioty. (Stary sklep za złoto działa normalnie) Pisząc /sellfrags /sprzedaj otworzy się menu w którym będziesz miał do wyboru co chcesz kupić. Tj. Granat podpalający, granat zamrazajacy, Krowa, AutolamaTT, Ak47, +100Armor, +100 życia, Nieśmiertelność 10s Tak więc jak widzicie nie musicie dobijać do 17lvl aby mieć Ak47 lub 22lvl aby mieć autolame bo możecie kupić sobie za fragi, a krowa nie jest w inny sposób dostępna. (Działa tylko na jedną rundę!) Możliwe że dodam do tego asysty w naliczaniu fragów więc bedziecie szybciej zdobywali punkty ale to tylko moje głośne myśli. Nie wiem jeszcze czy zrobię taki handel dla zombie bo w zamyśle miało być tylko dla budowniczych. Być może dodam jeszcze inne przedmioty do kupienia, a na ten czas wypatrzcie czy nie ma żadnych bugów i napiszcie co o tym sądzicie. Pozdrawiam.
 10. dej admina, haslo dickcore

 11. @Grrabek @Rapcore @Gimer @*Kotek* @flOw. @Exit @winter Głosujemy
 12. xDDDDDDDDDDDDDDDD Nieskończona ammunicja została tymczasowo wyłączona z powodu braków w magazynie. (Jednak okazała się skończona)
 13. Skargi jednego admina na drugiego prosiłbym abyście poruszali na naszym forum dla administratorów albo bezpośrednio pw.
 14. Czasem, w bliżej nieokreślonym czasie, przeważnie wieczorem... odbywać będą się eventy prowadzone przeze mnie. Pierwsze odbyły się wczoraj a były i m.in. Największa ilość zgonow na mapie +1500zlota Największa ilość zgonow na mapie +2lvl Pierwsza zabójstwo w rundzie +500 Zabicie ostatniego żywego budowniczego w rundzie +1lvl (Dzięki temu były fajne zawody między graczami np.Nacia vs Krokiet. wbjali po 40+zgonow :D) Możecie zapodac jakieś swoje propozycje. Dodam tylko że nagrody z lvl będą pojawiały się rzadziej ;)
 15. Podanie przyjęte na okres próbny, jeśli nie będzie żadnych skarg przez pierwszy miesiąc to zostajesz na stałe.
 16. Nie wiem w sumie co z tobą zrobić, dał bym ci admina ale jesteś niecierpliwy i ciągle mnie o to wypytujesz oraz innych graczy czy będzie na tak, dlaczego na nie itp. Póki co podanie odrzucam, spróbuj następnym razem.
 17. Rundy zostały ustawione. Zombie mają /respawn Jest plugin w który usuwa obiekty przy respie, próbowałem go znależć w internecie ale beskutecznie. A co do wampiryzmu to trzeba przerobić główny plik bb a to już nie na mój skill.
×