Skocz do zawartości

vaas

Admin [CS 1.6 BB]
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Time Online

  3h 38m 29s

O vaas

Ostatnie wizyty

53 wyświetleń profilu
 1. TOTALNE NIE -Zbyt agresywny -amx -cały czas na serwerze każdego oklamujesz -myślisz tylko o sobie Chyba nie wiesz co to kultura :) nie ma to jak życzyć rodzinom innych żeby "zdechły"
 2. Nie wydaje mi się abyś się bronił bo to ty pierwszy mnie zaatakowałes słownie :)
 3. Kampania była wystarczająco daleko i na pewno cię nie przeszkadzała :)
 4. Poza tym byś i tak dostał bana za nie wykonywanie celi i się ciesz że tylko 5 min
 5. [b]Nick oskarzonego:[/b] iMati [b]Screen SteamID/IP oskarzonego:[/b] To jest admin wiec... [b]Data:[/b]06.10.2017 [b]Dowody HLTV / ScreenShot*y:[/b] [b]Opis zainstniałej sytuacji:[/b] Niby taki świetny admin a nakłamał w podaniu , zrobiłem na niego pułapkę bo słyszałem od innych ze nie przestrzega regulaminu a mianowicie zrobiłem kampe obok innego graczu od którego dało się łatwo do mnie skrócić bo moja kampa nie miała dachu i jeden klocek był wysoko postawiony dzięki któremu dało się łatwo skanować a w jedynym wejściu stałem ja i jak ktoś by mnie nie zabił to by nie przeszedł i on skanował mnie poniżej klocka a potem wskoczył od góry kampy skracając od innego gracza jeszcze się ze mną kłócił i udawał że tego nie zrobił
 6. Głownie chodziło o to że biłeś go nie nie będąc na jego kampie :) A to jest zakazane :)
 7. /revive nick Trzeba było odrodzic tego co utknął Wygląda na to że nie znasz podstawowych komend Chyba ktos tu naklamal w podaniu :)
 8. 8# "mini "Konkurs ! (Obstaw Wynik Meczu)

  2:1 dla Polski
 9. Jestem od razu na NIE bo nie raz mnie już wyzywales jak ci nie chciałem pomoc jak źle kampe zbudowales bo nie rozumiesz że sam nie Jestes na serwerze a wszystkich na raz nie potrafię obsłużyć :)
 10. GT w miarę +mikro +wiek +składka Chciałbym zobaczyć jak budujesz te kampy Nie wierzę w amx (nie jestem pewien czy to ty ale chyba się pytałeś jak się na y@@ itp)
×